تردميل
 
نويسندگان
مطالب تصادفی
لینک دوستان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 24
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 1137
چت باکس

تردميل از جمله تجهيزات ورزشي است كه براي سرويس و نگهداري آن بايد نكاتي را رعايت كنيد. چه تردميل خانگي و چه تردميل باشگاهي هر دو نياز به نگهداري دارند تا طول عمر آنها افزايش يابند. علاوه بر اين سرويس به موقع و نگهداري صحيح از تردميل موجب مي شود تا كارايي دستگاه بالا رود. در اين بخش راهنماي سرويس و نگهداري تردميل را براي شما كاربران عزيز شرح مي دهيم. با توجه به اين نكات شما مي توانيد تا حد زيادي از هزينه هاي گزاف تعمير تردميل كاهش دهيد.

  1. 1.       نگهداري از مانيتور دستگاه

نكته اول كه بايد در نگهداري از تردميل به آن توجه كنيد، مانيتور و صفحه نمايش تردميل است. پس از هر بار تمرين توصيه مي شود صفحه نمايش دستگاه را با استفاده از يك دستمال نمدار پاك كنيد.

راهنماي سرويس و نگهداري تردميل

  1. 2.       تميز كردن اطراف و زير تردميل

لازم است كه حداقل هفته اي يكبار اطرف تردميل و حتي زير تردميل را با استفاده از مكنده اي نظير جارو برقي تميز كنيد. با اين كار شما گرده هاي ناشي از ساييده شدن تسمه در تردميل را پاك مي كنيد. در صورت عدم حذف اين گرده ها، ممكن است به موتور تردميل آسيب برسانند و موجب فرسودگي قطعات دستگاه شود.

  1. 3.       تنظيم صحيح تسمه در تردميل

تسمه در تردميل از ديگر قطعاتي است كه توجه به آن موجب افزايش عمر مفيد دستگاه و بالا بردن كارايي تردميل مي شود. تنظيم تسمه در تردميل بايد كاملا تراز باشد زيرا در غير اين صورت موجب فرسودگي غلطك ها و كاهش عمر تسمه مي شود. يكي از مراحل تنظيم تسمه، تنظيم كشش آن در تردميل است. تسمه به هيچ وجه نبايد در هنگام تمرين بلغزد.

  1. 4.       نگهداري از موتور تردميل

موتور تردميل نيز نياز به نگهداري و تميز كردن دارد. بنابراين بايد حداقل ماهي يكبار محل موتور تردميل را با استفاد از جاروبرقي تميز كنيد. البته بايد در هنگام انجام اين كار دقت داشته باشيد كه به سيم كشي دستگاه آسيب وارد نكنيد.

  1. 5.       پاك كردن تسمه و تخته در تردميل

تميز كردن دستگاه موجب افزايش كارايي و عمر مفيد تردميل مي شود. سطح تسمه و همچنين فضاي بين تسمه و تخته در تردميل را بايد هفته اي يكبار با استفاده از پارچه نمدار تميز نماييد. و گرد و خاك آن را از بين ببريد. گرد و غبار يكي از عوامل اصلي فرسودگي قطعات و اجزا در تردميل است.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۰۱:۲۵:۲۸ ] [ هايپر جيم ]

همانطور كه قبلا نيز گفته شد، استفاده از تجهيزات ورزشي نظير تردميل ، دوچرخه ثابت و اليپتيكال و غيره امروزه بسيار توسعه پيدا كرده است، به گونه اي كه نه تنها از اين تجهيزات در باشگاه ها بلكه در منازل نيز استفاده مي شود. از اين رو در كنار تردميل باشگاهي ، تردميل خانگي نيز طراحي و به بازار عرضه شده است. در اين مقاله قصد داريم نكاتي را براي افزايش طول عمر تردميل براي شما كاربران عزيز شرح دهيم.

نگهداري صحيح از تردميل ، موجب افزايش طول عمر اين دستگاه خواهد شد. بنابراين بايد به آن توجه كرد تا نياز به صرف هزينه هاي گزاف براي تعمير تردميل نداشته باشيد. بدين منظور بايد برخي از نكات را رعايت فرماييد كه در ادمه آنها را توضيح خواهيم داد.

افزايش طول عمر تردميل

نكته اول نصب تردميل در محلي مناسب است. منظور از محل مناسب، سطحي هموار و بدون شيب است. در اين صورت پايه هاي تردميل به صورت تراز با يكديگر قرار مي گيرند و در نتيجه از لرزش تردميل در حين تمرين جلوگيري مي شود. علاوه بر اين براي افزايش طول عمر مفيد تردميل بايد آن را در محلي قرار داد كه فاقد رطوبت و گرد و غبار باشد. نور مستقيم خورشيد نيز به تردميل آسيب مي رساند.

در هنگام خريد تردميل به وجود ويژگي هايي نظير فن در تردميل توجه نماييد. در حين تمرين به منظور جابه جايي هوا و تازه سازي هوا بايد از يك پنكه استفاده كرد و يا از فن تردميل بهره برد. استفاده مداوم بيش از يك ساعت به ويژه در انواع تردميل خانگي موجب كاهش طول عمر دستگاه مي شود. بنابراين توصيه مي شود بعد از هر ساعت كار مداوم با تردميل ، به مدت نيم ساعت دستگاه را خاموش نماييد تا خنك شود.

علاوه براين نكات، به نوسانات برق نيز دقت كنيد. نوسان برق مي تواند موجب خرابي قطعات تردميل شود بنابراين از محافظ برق براي پيشگيري از اين اتفاق استفاده كنيد و حدالامكان در ساعات اوج مصرف برق از تردميل استفاده نكنيد.

و در نهايت به منظور بهبود عملكرد تردميل و افزايش كارايي دستگاه بايد بعد از مدت زمان مشخص استفاده از تردميل، آن را روغن كاري نماييد. روغن مخصوص تردميل معمولا در هنگام فروش تردميل به همراه دستگاه عرضه مي شود. به طور ميانگين توصيه مي شود بعد از مدت زمان 20 ساعت استفاده از تردميل ، به منظور كاهش اصطكاك بين تسمه و تخته زيرين آن ، تردميل را روغن كاري نماييد. در مقالات بعدي به طور مفصل در مورد سرويس تردميل و نحوه روغن كاري آن براي شما كاربران عزيز اطلاعاتي را ارائه خواهيم داد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۱۰:۵۷ ] [ هايپر جيم ]

يكي از اجزا و قطعات مهم در تردميل، تسمه است. تسمه تردميل داراي ابعاد مختلفي است و معمولا ابعاد تسمه در انواع مختلف تردميل خانگي و تردميل باشگاهي متفاوت است. ابعاد تسمه معين سطح قابل دويدن بر روي تردميل است. در واقع تعيين مي كند كه كاربر مي تواند بر روي چه سطحي با چه ابعادي بدود. دسته بندي تسمه در تردميل بر اساس ضخامت آن، جنس تسمه و ابعاد آن صورت مي گيرد. در اين مقاله قصد داريم نكاتي در مورد تسمه تردميل، نحوه اندازه گيري آن، چگونگي تشخيص زمان تعويض تسمه در تردميل و نحوه افزايش طول عمر تسمه را براي شما كاربران عزيز بيان كنيم.

ضخامت تسمه در انواع تردميل خانگي بين 1.4 تا 1.8 ميلي متر است كه مناسب ترين مقدار آن 1.6 و 1.8 ميلي متر مي باشد. تسمه همان محل دويدن كاربر بر روي تردميل است از اين رو بايد داراي جنس و كيفيت مناسبي باشد تا دوام بالاتري داشته باشد. تسمه در تردميل داراي دو رو است كه قسمت رويي آن از جنس لاستيك داراي آج است كه اين آج به صورت لانه زنبوري، آسفالتي و گاها به شكل گريپ است. البته لازم به ذكر است كه معمولا نوع آج به شكل لانه زنبوري مي باشد. جنس قسمت زيرين تسمه نيز از دو نوع كتان ( پلي استر) و نيمه كتان (نيمه پلي استر) مي باشد. در ترميل خانگي در اكثر مواقع بهتر است از نوع تسمه با پشت كتان استفاده شود.

نكاتي در مورد تسمه تردميل

نحوه اندازه گيري تسمه تردميل

به منظور اندازه گيري تسمه براي تعويض بايد ابتدا آن را باز كرده و از تردميل جدا كنيد، سپس آن را روي زمين قرار دهيد و طول و عرض آن را به دقت اندازه گيري كنيد. خطا در اندازه گيري تسمه مي تواند موجب خريد تسمه نامناسب شود.

تشخيص زمان تعويض تسمه در تردميل

  • تعويض تسمه در تردميل بايد تقريبا هر 4 تا 6 سال انجام شود. اين مدت زمان، طول عمر مفيد تسمه تردميل است و حتي در صورت عدم استفاده از تردميل بايد بعد از گذشت زمان مذكور، تسمه را تعويض كرد زيرا فاسد مي شود. اين كار موجب افزايش كارايي تردميل مي شود.
  • يكي ديگر از راه هاي تشخيص زمان تعويض تسمه، بوي سوختگي است. اگر تردميل شما بويي شبيه به سوختن پلاستيك از خود آزاد مي كند، بيانگر اين است كه تسمه بايد تعويض شود.
  • در صورت بروز مشكل در قسمت زيرين و رويي تسمه در روي تردميل ، بايد تسم را تعويض كنيد.

شما مي توانيد با نگهداري صحيح از تردميل و روغن كاري تسمه و سرويس به موقع دستگاه، موجب افزايش طول عمر تسمه در تردميل شويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۱۰:۳۲ ] [ هايپر جيم ]

تردميل كه در دو نوع تردميل باشگاهي و تردميل خانگي داراي كاربرد بسيار زيادي در تناسب اندام و رسيدن به اندام دلخواه دارد داراي فوايد و مزاياي بسيار زيادي است. تردميل از جمله تجهيزات ورزشي پركاربرد در سراسر جهان از جمله ايران است. استفاده از تردميل اثرات مثبت زيادي در روحيه افراد دارد. به طور كلي ورزش كردن موجب شادي و سلامت بدن مي شود. البته اين نكته لازم به ذكر است كه استفاده صحيح از تردميل از عوامل بسيار مهم است زيرا عدم توجه به اين نكته مي تواند منجر به آسيب رساندن به سلامتي شما شود.

استفاده صحيح از تردميل در كاهش وزن، تناسب اندام، شادي، و جلوگيري از برخي از بيماري ها نظير بيماري هاي قلبي، پاركينسون و برخي از بيماريهاي كهنسالي نقش به سزايي دارد. در مقاله قبل راجع به تاثير تردميل بر بيماري پاركينسون توضيحاتي را براي شما كاربران عزيز ارائه داديم. در اين مقاله از مجموعه مقالات تردميل قصد داريم در مورد تاثير مثبت تردميل در كاهش افسردگي اطلاعاتي را در اختيار شما عزيزان قرار دهيم.

تاثير مثبت تردميل بر كاهش افسردگي

در جواب به اين سوال كه آيا تردميل در درمان افسردگي و كاهش علائم اين بيماري موثر است يا خير؟ بايد گفت بله. تردميل به مانند اسكي فضايي (اليپتيكال) و دوچرخه ثابت يك وسيله ورزشي هوازي است. بيماري افسردگي يك بيماري روحي و رواني است كه به طور كلي اميد به زندگي فرد را تا حد بسياري كاهش مي دهد. تحقيقات بسياري براي تاثيرات تردميل بر اين بيماري انجام شده است. يكي از اين تحقيقات كه به صورت رسمي انجام شده و نتايج آن به اثبات رسيده است، آزمايشي بود كه توسط مركز درماني بنجامين فرانكلين واقع در برلين انجام شد. در اين آزمايش محققان تحقيقات خود را بر روي 12 بيمار كه مبتلا به افسردگي حاد بودند انجام دادند. هر يك از اين بيماران روزانه 30 دقيقه با استفاده از تردميل ورزش مي كردند. پس از گذشت مدت زمان 10 روز، محققان تاثيرات شگرفي را بر روي درمان بيماري اين افراد مشاهده كردند. در واقع بعد از 10 روز ورزش با تردميل، نشانه هاي بيماري افسردگي در اين افراد به شدت كاهش پيدا كرد به گونه اي كه 5 نفر از اين بيماران تقريبا 50 درصد درمان شدند.

نتايج اين تحقيقات نشان داد كه استفاده از تردميل و ساير تجهيزات ورزشي هوازي مانند اليپتيكال و دوچرخه ثابت موجب بهبود بيماري افسردگي مي شود و نسبت به داروهاي شيميايي تاثيرات بيشتري دارد. و جواب دهي استفاده از تردميل در درمان افسردگي نسبت به مواد شيميايي سريع تر است و بين 2 تا 4 هفته تاثير مثبت تردميل در كاهش علائم افسردگي قابل مشاهده است.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۱۲:۳۰:۳۰ ] [ هايپر جيم ]

تردميل يكي از صدها تجهيزات ورزشي است كه استفاده از آن در سال هاي اخير بسيار افزايش پيدا كرده است. تردميل در دو نوع تردميل خانگي و تردميل باشگاهي در بازار ايران به فروش مي رسد البته نوعي از تردميل نيز وجود دارد كه داراي كاربرد پزشكي است و از اين رو به تردميل پزشكي معروف است. در اين مقاله قصد داريم نحوه استفاده صحيح از تردميل را براي شما كاربران و علاقه مندان به ورزش تردميل توضيح دهيم.

تردميل يك وسيله ورزشي بسيار مناسب براي تناسب اندام است و همانطور كه در مقاله " مزاياي استفاده از تردميل" گفته شد، استفاده از آن بسيار ساده و مفيد است. اما مفيد بودن تردميل بسته به نحوه صحيح استفاده از تردميل دارد. با اينكه كار با تردميل بسيار آسان و ساده است اما با اين وجود بايد در هنگام كار با تردميل به برخي نكات توجه نماييد زيرا در غير اين صورت ممكن نه تنها تردميل موجب تناسب اندام شما نشود بلكه به سلامتي شما نيز آسيب برساند.

استفاده صحيح از تردميل

در ابتدا براي شروع كار با تردميل بايد از افراد آشنا به تردميل براي يادگيري كامل و صحيح كار با تردميل كمك بگيريم، و همچنين مطالعه دفترچه راهنما كه همراه تردميل عرضه مي شود نيز مي تواند كمك بسياري در آموزش نحوه استفاده صحيح از تردميل نمايد. ورزش با تردميل نيز مانند تمام ورزش هاي ديگر نياز به گرم كردن دارد با اين تفاوت كه براي گرم كردن به منظور كار با تردميل نياز به ورزش هاي كششي نيست، بلكه براي شروع ورزش بر روي تردميل ابتدا بايد سرعت تردميل را بر روي كم تنظيم كنيم و سپس به مرور زمان سرعت را افزايش دهيم. اين امر تاثير گرم كردن را براي بدن ورزشكار دارد و از آسيب رسيدن به وي جلوگيري مي كند.

انواع تردميل معمولا داراي يك گيره محافظ است كه استفاده از آن براي تضمين ايمني كار با تردميل ضروري است و در صورت بروز مشكل موجب توقف تردميل مي شود. در هنگام دويدن بر روي تردميل نبايد دسته هاي تردميل را بگيريد زيرا اين امر موجب كشيدگي عضلات و آسيب رساندن به بدن شما مي شود و براي سلامتي ورزشكار مضر است. اين نكته را در هنگام دويدن بر روي تردميل فراموش نكنيد.

علاوه بر اين نكات شما مي توانيد شيب تردميل را نيز بسته به سرعتي كه داريد تنظيم كنيد. اما بايد توجه داشته باشيد كه شيب را به هيچ وجه نبايد همراه با سرعت افزايش دهيد. ابتدا به سرعت مورد نظر برسيد سپس شيب را زياد كنيد. و نكته آخر اين است كه اگر در هنگام كار با تردميل، احساس از دست دادن تعادل را داشتيد بايد سرعت خود را كاهش دهيد زيرا سرعت موجود براي شما زياد است.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۱۲:۳۰:۰۷ ] [ هايپر جيم ]

دانشگاه مريلند آمريكا طي تحقيقات گسترده به اين نتيجه رسيد كه ورزش بر روي تردميل تاثير به سزايي در بهبود وضعيت بيماران پاركينسون دارد. همانطور كه قبلا نيز گفته شد، تردميل از جمله تجهيزات ورزشي است كه كاربر با دويدن بر روي آن، نوعي ورزش هوازي انجام مي دهد. مزاياي استفاده از تردميل كه قبلا توضيح داده شد، موجب شده است تا افراد زيادي در حال حاضر از انواع تردميل؛ تردميل باشگاهي و تردميل خانگي، براي ورزش به صورت روزانه استفاده نمايند.

علاوه بر اين، مزيت هاي زياد تردميل موجب شده است تا پزشكان نيز استفاده از تردميل را براي بهبود برخي از بيماري ها توصيه نمايند. يكي از اين بيماري ها كه تردميل بر بهبود آن تاثير مثبت دارد، بيماري پاركينسون است. اين بيماري همانطور كه مي دانيد يك بيماري عصبي است كه موجب لرزش برخي از اندام هاي فرد بيمار، بروز اختلالاتي در حركت، تكلم و كنترل اعضا مي شود.

تاثير تردميل بر بيماري پاركينسون

تحقيقات انجام شده در اين دانشگاه نشان داده است كه حركات آرام و پيوسته بر روي تردميل موجب بهبود چشمگيري در بيماري پاركينسون شده است. در واقع از آنجايي كه تردميل قابليت تنظيم سرعت و شيب را دارا است، فرد مبتلا به پاركينسون مي تواند با سرعت كم بر روي تردميل راه برود. اين ورزش نسبت به دويدن پرسرعت و همچنين حركات و تمرينات مقاومتي بسيار تاثيرگذار تر و مناسب تر است.

براي انجام اين آزمايش، دانشگاه مريلند از 67 بيمار پاركينسون كمك گرفت و آن ها را به سه گروه تقسيم كرد كه هر سه گروه به مدت سه ماه، هفته اي سه بار به ورزش پرداختند. يك گروه، از حركات مقاومتي (پرس پا، كريلينگ و غيره) در بدنسازي استفاده كردند، گروه ديگر به مدت 30 دقيقه با سرعت و شدت بر روي تردميل دويدند و گروه سوم نيز به انجام حركات آهسته بر روي تردميل به مدت 50 دقيقه در روز پرداختند.

نتايج به دست آمده از اين تحقيقات اين بود كه تمرينات و راه رفتن با سرعت و شدت كم بر روي تردميل به همراه تركيبي از حركات مقاومتي بدنسازي، تاثير مثبتي بر بهبود بيماري پاركينسون دارد. سهولت راه رفتن با شدت كم بر روي تردميل موجب شده است تا افراد مبتلا به پاركينسون بتوانند به راحتي آن را انجام دهند. دانشمندان بر اين اميد هستند كه بتوانند در آينده اي نزديك از تردميل براي درمان بيماري بدون دارو استفاده كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۱۲:۲۹:۴۶ ] [ هايپر جيم ]

تردميل تنبيهي در سال 1818 توسط يك مهندس انگليسي به نام سر ويليام كوبيت، پسر يك آسيابان اختراع شد. او با اشاره به زندانيان بيكار در زندان سنت ادموندز، پيشنهاد كرد تا از قدرت عضلاني آنها به منظور درمان تنبلي و توليد كار مفيد استفاده كنند.

تردميل كيوبيت كه براي تنبيه و مجازات اختراع شده بود، معمولا حول يك محور افقي مي چرخيد و نياز به گام برداشتن كاربر به سمت بالا داشت، مانند بالا رفتن از راه پله هاي بي پايان. افراد مجازات شده در اطراف خارج چرخ به منظور ايجاد ثبات نرده افقي، گام بر مي داشتند.

استفاده تنبيهي از تردميل

اولين تردميل ها كه آنها را تردويل نيز مي ناميدند، شامل دستگاه هاي افقي و يا محورهاي چرخ متمايل و به صورت تك كاربر بوده اند كه در آنها كاربر در داخل محور چرخ افقي طراحي شده قرار مي گرفت و از ميله به عنوان دستگيره استفاده مي كرد. در واقع اين تردميل عملكردي مشابه اسباب بازي هاي مورد استفاده براي حيوانات كوچك مانند همسترها داشته است.

اين انواع تردميل تا نيمه هاي دوم قرن نوزدهم مورد استفاده قرار مي گرفتند؛ اين تردميل ها شبيه به چرخ دستي هاي با طول بيست فوت با 24 پله در اطراف يك استوانه شش فوتي بودند. چندين زنداني در اطراف اين چرخ قرار مي گرفتند و مجبور به فعاليت 6 ساعت و يا بيشتر در طول روز بودند و به طور موثر حدود پنج هزار تا چهارده هزار فوت به صورت عمودي حركت مي كردند.

با اين حال هدف استفاده از اين تردميل عمدتا تنبيهي بوده است ، بدنام ترين تردميل در سال 1821 در زندان بريك استون نصب شد و به منظور خرد كردن دانه ها به عنوان يك مكمل براي آسياب بادي ها مورد استفاده قرار گرفت. بدنامي اين تردميل به دليل خشونت استفاده از آن بود، كه با گذشت زمان به عنوان يك استعاره طنز محبوب شد. اين نوع تردميل براي پمپ كردن آب يا قدرت محوري در معادن نيز مورد استفاده قرار مي گرفت.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۵۹:۳۲ ] [ هايپر جيم ]

همانطور كه مي دانيد تردميل از تجهيزات ورزشي پركاربرد است كه استفاده از آن در چند سال اخير بسيار افزايش پيدا كرده است. تردميل براي تناسب اندام و لاغري بسيار مناسب و كاربردي است. تردميل در انواع مختلف توليد و به بازار عرضه مي شود. دو نوع پركاربرد تردميل عبارتند از تردميل خانگي و تردميل باشگاهي. اين دو نوع تردميل داراي شباهت ها و تفاوت هايي نسبت به يكديگر هستند. در اين مقاله قصد داريم به مقايسه تردميل خانگي و تردميل باشگاهي با يكديگر بپردازيم.

 

كاربرد تردميل : تفاوت اول در تردميل خانگي و تردميل باشگاهي، نوع كاربرد آنها است. همانطور كه از نام اين دو نوع تردميل مشخص است، تردميل خانگي به منظور ورزش در حجم كم و در خانه مورد استفاده قرار مي گيرد. اما در مقابل تردميل باشگاهي براي حجم ورزش بيشتر و براي تمرين هاي حرفه اي تر در باشگاه ها استفاده مي شود.

تفاوت تردميل خانگي و تردميل باشگاهي

قدرت موتور تردميل : يكي ديگر از تفاوت ها بين دو نوع تردميل، در قدرت موتور آنها است. قدرت موتور در تردميل يكي از عوامل تعيين كننده قيمت تردميل است. به موجب نياز قدرت بالاتر در تردميل باشگاهي، قدرت موتور اين نوع تردميل نسبت به انواع تردميل خانگي معمولا بيشتر است.

تحمل وزن تردميل : از ديگر فاكتورهاي متمايز در انواع تردميل، تحمل وزن آنها است. محدوده تحمل وزن در تردميل خانگي نسبت به تردميل باشگاهي كمتر است.
قيمت تردميل :همانطور كه قبلا نيز گفته شد از فاكتورهاي تاثير گذار و بسيار مهم در خريد تردميل، قيمت تردميل است. قيمت تردميل بسته به امكانات و قابليت هاي تردميل متفاوت است. اما به طور كلي مي توان گفت، تردميل باشگاهي به دليل داشتن قدرت موتور بالاتر، تحمل وزن بيشتر و همچنين به دليل داشتن امكانات افزون تر نسبت به تردميل خانگي، از قيمت بيشتري نيز برخوردار است.
امكانات تردميل : منظور از امكانات تردميل، آن دسته از قابلت هاي اضافي هستند كه بر روي تردميل وجود دارد. اين امكانات معمولا در انواع تردنميل باشگاهي بيشتر از تردميل خانگي است. البته برخي از انواع تردميل خانگي نيز وجود دارند كه داراي امكانات بسيار زيادي هستند. اما به طور كلي مي توان گفت امكانات تردميل باشگاهي بيشتر از تردميل خانگي است.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۵۷:۳۵ ] [ هايپر جيم ]

تردميل از جمله تجهيزات ورزشي پركاربرد است كه در سال هاي اخير استفاده از آن تا حد چشمگيري افزايش پيدا كرده است. و از اين رو علاوه بر تردميل باشگاهي ، تردميل خانگي نيز طرفداران زيادي در بين جوامع به ويژه خانم ها پيدا كرده است. اين افزايش به دليل مزاياي بي شمار تردميل است كه ورزش را براي افراد به يك تفريح و سرگرمي تبديل كرده كه مناسب براي تمام افراد است.

 

در اين بخش از مجموعه مقالات تردميل قصد داريم مزاياي تردميل را براي شما علاقه مندان به ورزش توضيح دهيم. تردميل يك وسيله ورزشي است كه استفاده از آن بسيار آسان است و بدون در نظر گرفتن شرايط آب و هوايي و هياهوي محيط خارج مي توان بر روي آن ورزش كرد. سهولت استفاده از تردميل در واقع به عنوان يكي از مزاياي عمده اين وسيله ورزشي است. براي ورزش با تردميل هيچگونه محدوديتي وجود ندارد و شما مي توانيد در عين ورزش كردن، به سرگرمي هاي مورد علاقه خود نظير تماشاي فيلم، گوش دادن به موزيك و غيره نيز بپردازيد. علاوه براين شما مي توانيد در تمام طول شبانه روز كه مي خواهيد به ورزش بپردازيد.

مزاياي استفاده از تردميل

رفتن به باشگاه و ورزش هاي خارج از خانه معمولا نيازمند وقت زيادي است، در حالي كه امروزه بيشتر افراد با مشغله هاي كاري زيادي مواجه هستند و زمان كافي براي پرداختن به ورزش و رسيدن به تناسب اندام ندارند، از مزاياي تردميل، مي توان به زمان كم و راحتي اشاره كرد. تردميل توليد سر و صدا نمي كند و در نتيجه مزاحمتي براي ساير اعضاي خانواده و همسايگان ندارد.

به علاوه با پيشرفت تكنولوژي، توليد تردميل نيز بسيار توسعه پيدا كرده است. امروزه انواع تردميل با دارا بودن ويژگي تنظيم شيب به بازار عرضه شده اند. اين انواع تردميل مي توانند تاثير به سزايي در تناسب اندام در كمترين زمان ممكن داشته باشند. علاوه بر اين انواع جديد تردميل داراي ويژگي هاي بسياري هستند كه سهولت دستيابي به تناسب اندام را بيشتر مي كنند.

مهم ترين محدوديت خريد تردميل، قيمت تردميل است كه ممكن برخي از افراد توانايي پرداخت آن را نداشته باشند. از اين رو فروشگاه اينترنتي هايپرجيم با فروش اقساطي تردميل سعي بر بر طرف كردن اين محدوديت دارد. تمام افراد مي توانند تردميل مورد علاقه خود را به صورت اقساطي و بدون بازپرداخت از فروشگاه اينترنتي هايپرجيم تهيه نمايند. البته فروشگاه اينترنتي هايپرجيم نه تنها در زمينه فروش تردميل بلكه در زمينه فروش انواع تجهيزات ورزشي نظير دوچرخه ثابت و اسكي فضايي نيز فعاليت دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۱۰:۳۷:۲۷ ] [ هايپر جيم ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
.: Weblog Themes By ratablog :.

درباره وبلاگ

هايپر جيم ارائه دهنده انواع لوازم ورشي از جمله تردميل ( تردميل خانگي و تردميل باشگاهي ) و دوچرخه ثابت مي باشد.جهت مشاوره و يا خريد تردميل و دوچرخه ثابت مي توانيد با شماره 09122108002 و يا خط چهار رقمي 6123 (شهرستان 021 ) تماس حاصل فرماييد.
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب
 تردمیل خانگی | فروش تردمیل خانگی | خرید تردمیل خانگی| انواع تردمیل خانگی | فروش اقساطی تردمیل خانگی