تردميل
 
نويسندگان
مطالب تصادفی
لینک دوستان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 14
دیروز : 15
افراد آنلاین : 1
همه : 966
چت باکس

تردميل تنبيهي در سال 1818 توسط يك مهندس انگليسي به نام سر ويليام كوبيت، پسر يك آسيابان اختراع شد. او با اشاره به زندانيان بيكار در زندان سنت ادموندز، پيشنهاد كرد تا از قدرت عضلاني آنها به منظور درمان تنبلي و توليد كار مفيد استفاده كنند.

تردميل كيوبيت كه براي تنبيه و مجازات اختراع شده بود، معمولا حول يك محور افقي مي چرخيد و نياز به گام برداشتن كاربر به سمت بالا داشت، مانند بالا رفتن از راه پله هاي بي پايان. افراد مجازات شده در اطراف خارج چرخ به منظور ايجاد ثبات نرده افقي، گام بر مي داشتند.

استفاده تنبيهي از تردميل

اولين تردميل ها كه آنها را تردويل نيز مي ناميدند، شامل دستگاه هاي افقي و يا محورهاي چرخ متمايل و به صورت تك كاربر بوده اند كه در آنها كاربر در داخل محور چرخ افقي طراحي شده قرار مي گرفت و از ميله به عنوان دستگيره استفاده مي كرد. در واقع اين تردميل عملكردي مشابه اسباب بازي هاي مورد استفاده براي حيوانات كوچك مانند همسترها داشته است.

اين انواع تردميل تا نيمه هاي دوم قرن نوزدهم مورد استفاده قرار مي گرفتند؛ اين تردميل ها شبيه به چرخ دستي هاي با طول بيست فوت با 24 پله در اطراف يك استوانه شش فوتي بودند. چندين زنداني در اطراف اين چرخ قرار مي گرفتند و مجبور به فعاليت 6 ساعت و يا بيشتر در طول روز بودند و به طور موثر حدود پنج هزار تا چهارده هزار فوت به صورت عمودي حركت مي كردند.

با اين حال هدف استفاده از اين تردميل عمدتا تنبيهي بوده است ، بدنام ترين تردميل در سال 1821 در زندان بريك استون نصب شد و به منظور خرد كردن دانه ها به عنوان يك مكمل براي آسياب بادي ها مورد استفاده قرار گرفت. بدنامي اين تردميل به دليل خشونت استفاده از آن بود، كه با گذشت زمان به عنوان يك استعاره طنز محبوب شد. اين نوع تردميل براي پمپ كردن آب يا قدرت محوري در معادن نيز مورد استفاده قرار مي گرفت.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۵۹:۳۲ ] [ هايپر جيم ]

همانطور كه مي دانيد تردميل از تجهيزات ورزشي پركاربرد است كه استفاده از آن در چند سال اخير بسيار افزايش پيدا كرده است. تردميل براي تناسب اندام و لاغري بسيار مناسب و كاربردي است. تردميل در انواع مختلف توليد و به بازار عرضه مي شود. دو نوع پركاربرد تردميل عبارتند از تردميل خانگي و تردميل باشگاهي. اين دو نوع تردميل داراي شباهت ها و تفاوت هايي نسبت به يكديگر هستند. در اين مقاله قصد داريم به مقايسه تردميل خانگي و تردميل باشگاهي با يكديگر بپردازيم.

 

كاربرد تردميل : تفاوت اول در تردميل خانگي و تردميل باشگاهي، نوع كاربرد آنها است. همانطور كه از نام اين دو نوع تردميل مشخص است، تردميل خانگي به منظور ورزش در حجم كم و در خانه مورد استفاده قرار مي گيرد. اما در مقابل تردميل باشگاهي براي حجم ورزش بيشتر و براي تمرين هاي حرفه اي تر در باشگاه ها استفاده مي شود.

تفاوت تردميل خانگي و تردميل باشگاهي

قدرت موتور تردميل : يكي ديگر از تفاوت ها بين دو نوع تردميل، در قدرت موتور آنها است. قدرت موتور در تردميل يكي از عوامل تعيين كننده قيمت تردميل است. به موجب نياز قدرت بالاتر در تردميل باشگاهي، قدرت موتور اين نوع تردميل نسبت به انواع تردميل خانگي معمولا بيشتر است.

تحمل وزن تردميل : از ديگر فاكتورهاي متمايز در انواع تردميل، تحمل وزن آنها است. محدوده تحمل وزن در تردميل خانگي نسبت به تردميل باشگاهي كمتر است.
قيمت تردميل :همانطور كه قبلا نيز گفته شد از فاكتورهاي تاثير گذار و بسيار مهم در خريد تردميل، قيمت تردميل است. قيمت تردميل بسته به امكانات و قابليت هاي تردميل متفاوت است. اما به طور كلي مي توان گفت، تردميل باشگاهي به دليل داشتن قدرت موتور بالاتر، تحمل وزن بيشتر و همچنين به دليل داشتن امكانات افزون تر نسبت به تردميل خانگي، از قيمت بيشتري نيز برخوردار است.
امكانات تردميل : منظور از امكانات تردميل، آن دسته از قابلت هاي اضافي هستند كه بر روي تردميل وجود دارد. اين امكانات معمولا در انواع تردنميل باشگاهي بيشتر از تردميل خانگي است. البته برخي از انواع تردميل خانگي نيز وجود دارند كه داراي امكانات بسيار زيادي هستند. اما به طور كلي مي توان گفت امكانات تردميل باشگاهي بيشتر از تردميل خانگي است.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۵۷:۳۵ ] [ هايپر جيم ]

تردميل از جمله تجهيزات ورزشي پركاربرد است كه در سال هاي اخير استفاده از آن تا حد چشمگيري افزايش پيدا كرده است. و از اين رو علاوه بر تردميل باشگاهي ، تردميل خانگي نيز طرفداران زيادي در بين جوامع به ويژه خانم ها پيدا كرده است. اين افزايش به دليل مزاياي بي شمار تردميل است كه ورزش را براي افراد به يك تفريح و سرگرمي تبديل كرده كه مناسب براي تمام افراد است.

 

در اين بخش از مجموعه مقالات تردميل قصد داريم مزاياي تردميل را براي شما علاقه مندان به ورزش توضيح دهيم. تردميل يك وسيله ورزشي است كه استفاده از آن بسيار آسان است و بدون در نظر گرفتن شرايط آب و هوايي و هياهوي محيط خارج مي توان بر روي آن ورزش كرد. سهولت استفاده از تردميل در واقع به عنوان يكي از مزاياي عمده اين وسيله ورزشي است. براي ورزش با تردميل هيچگونه محدوديتي وجود ندارد و شما مي توانيد در عين ورزش كردن، به سرگرمي هاي مورد علاقه خود نظير تماشاي فيلم، گوش دادن به موزيك و غيره نيز بپردازيد. علاوه براين شما مي توانيد در تمام طول شبانه روز كه مي خواهيد به ورزش بپردازيد.

مزاياي استفاده از تردميل

رفتن به باشگاه و ورزش هاي خارج از خانه معمولا نيازمند وقت زيادي است، در حالي كه امروزه بيشتر افراد با مشغله هاي كاري زيادي مواجه هستند و زمان كافي براي پرداختن به ورزش و رسيدن به تناسب اندام ندارند، از مزاياي تردميل، مي توان به زمان كم و راحتي اشاره كرد. تردميل توليد سر و صدا نمي كند و در نتيجه مزاحمتي براي ساير اعضاي خانواده و همسايگان ندارد.

به علاوه با پيشرفت تكنولوژي، توليد تردميل نيز بسيار توسعه پيدا كرده است. امروزه انواع تردميل با دارا بودن ويژگي تنظيم شيب به بازار عرضه شده اند. اين انواع تردميل مي توانند تاثير به سزايي در تناسب اندام در كمترين زمان ممكن داشته باشند. علاوه بر اين انواع جديد تردميل داراي ويژگي هاي بسياري هستند كه سهولت دستيابي به تناسب اندام را بيشتر مي كنند.

مهم ترين محدوديت خريد تردميل، قيمت تردميل است كه ممكن برخي از افراد توانايي پرداخت آن را نداشته باشند. از اين رو فروشگاه اينترنتي هايپرجيم با فروش اقساطي تردميل سعي بر بر طرف كردن اين محدوديت دارد. تمام افراد مي توانند تردميل مورد علاقه خود را به صورت اقساطي و بدون بازپرداخت از فروشگاه اينترنتي هايپرجيم تهيه نمايند. البته فروشگاه اينترنتي هايپرجيم نه تنها در زمينه فروش تردميل بلكه در زمينه فروش انواع تجهيزات ورزشي نظير دوچرخه ثابت و اسكي فضايي نيز فعاليت دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ] [ ۱۰:۳۷:۲۷ ] [ هايپر جيم ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
.: Weblog Themes By ratablog :.

درباره وبلاگ

هايپر جيم ارائه دهنده انواع لوازم ورشي از جمله تردميل ( تردميل خانگي و تردميل باشگاهي ) و دوچرخه ثابت مي باشد.جهت مشاوره و يا خريد تردميل و دوچرخه ثابت مي توانيد با شماره 09122108002 و يا خط چهار رقمي 6123 (شهرستان 021 ) تماس حاصل فرماييد.
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب
 تردمیل خانگی | فروش تردمیل خانگی | خرید تردمیل خانگی| انواع تردمیل خانگی | فروش اقساطی تردمیل خانگی